معرفی نامه شرکت طرح نگار ارومیه

با سلام

احتراماً این شرکت فعالیت رسمی خود در زمینه انفورماتیک را  در سال1376شروع و به عنوان معتبر ترین و خوش نام ترین شرکت کامپیوتری استان شناخته شده است .
دارا بودن نمایندگی  شرکت های معتبر با سابقه حیطه فعالیتهای تخصصی بشرح ذیل گواه این مدعاست .
نمایندگی شرکت فاراتل از سال 1378 در زمینه فروش ، تعمیر و پشتیبانی UPS های فاراتل شعبات بانکهای  تجارت صادرات – ملی کشاورزی موسسه مالی اعتباری مهر موسسه قوامین- ثامن الائمه  و شرکت مخابرات و ده ها  ارگان دولتی و خصوصی دیگر .
نمایندگی UPS و استابیلایزرهای توان بالا و سه فاز  .
نمایندگی شرکت کارت اعتباری ایران کیش از سال 1385 در زمینه نصب و راه اندازی و بازار یابی دستگاه های کارت خوان ( POS ) بانک  های عامل طرف قرارداد شامل 7 بانک و 14000 پایانه دستگاه کارتخوان .
کانال و کابل کشی و ارائه نصب و راه اندازی شبکه های محلی LAN در ارگان های دولتی و بلاخص در شعبات بانکهای استان آذربایجان غربی .
نمایندگی شرکتهای داده پردازی ایران ،آریا همراه سامانه وگروه فن آوا در مورد پشتیبانی و نصب و راه اندازی تجهیزات کارت هوشمند سوخت جایگاههای بنزین و نفتگاز در سطح استان آذربایجانغربی شامل دو منطقه نفتی ارومیه و میاندوآب .
نمایندگی شرکت سیماوآ در زمینه فروش و ارائه خدمات پشتیبانی Thin Client های تولیدی آن شرکت
نمایندگی شرکت صنایع کامپیوتری ایران (ایزایران) .
نمایندگی شرکت داده پردازی ایران از سال 1378 در زمینه تعمیر و نگهداری تجهیزات کامپیوتری شعبات بانک تجارت و بانک صادرات وبانک صنعت و معدن و بانک ملی و اداره کل ثبت احوال آذربایجان غربی و چندین ارگان دولتی دیگر .
نمایندگی وعاملیت فروش  وخدمات پس از فروش اینترنت مخابرات استان.
شایان ذکر است یو پی اس های توان بالا و سه فاز محصول شرکت مگامداوم بشرح ذیل به مشتریان ذیل تحویل و نصب و راه اندازی شده است :
مرکز دیتا سنتر استانداری آذربایجانغربی یو پی اس 60 KVA
اداره کل امور مالیاتی استان آذربایجانغربی یو پی اس 60 KVA
سازمان آب منطقه ای آذربایجانغربی یو پی اس 20 KVA
این شرکت با حسن سابقه فعالیت 21 ساله خود و با  قریب  به 66 نفر پرسنل ، دارای واحدهای مجزا   الف-فروش و بازاریابی ب-  خدمات فنی UPSبوده و با اکثریت ارگانها و سازمانهای دولتی و صنوف و واحد های بخش خصوصی ارتباط تنگاتنگ دارد که خود تجربه ارزنده ای را در  جهت ارائه خدمات فنی بهتر و پایدار به مشتریان متصور مینماید  .